rubyJest to jeden z bardziej popularnych frameworków, a jego popularność ciągle rośnie.

kino-domowe5Urządzenia te coraz częściej goszczą w naszych domach stając się ważnym elementem kina domowego.

46345Ministerstwo finansów już od kilku lat trąbi że weźmie pod lupę sprzedawców z allegro.

4574Najprostszy i najsolidniejszy dla małych sieci.

seoBardzo ważną sprawą jest by na naszej stronie były przestrzegane standardy W3C.

rookitNajwiększym wyzwaniem dla hakera po umieszczeniu Trojana lub wirusa na komputerze ofiary jest sprawienie by nie został wykryty. Właśnie za takie działanie odpowiada rokkit.

112Jedna z niemieckich sieci domów towarowych wypróbowuje w kilku miastach bardzo interesujący systemu typu Point of Sale.

wiiNowe technologie pozwalają na rozpowszechnienie Internetu nawet w najbardziej odległych miejscach. Wkrótce może dojść do tego że po prostu otwieramy netbooka gdziekolwiek i zawsze mamy Internet. Takie możliwości daje nam technologia WiMAX. Już w wielu miejscach w Europie SA obszary objęte ta siecią. Standard ten występuje w kilku wersjach co oczywiście stwarza problemy.

Multimedialny komputerOd kilku lat lansowana jest moda na wypromowanie komputera który nie będzie stał na biurku czy też pod nim a znajdzie się on w salonie pod telewizorem. Wygląd zewnętrzny jest wzorowany na tradycyjnych salonowych odtwarzaczach DVD. Do takiego komputera dostaniemy także w komplecie pilota dzięki któremu będziemy mogli używać multimedialnych funkcji bez wstawania fotela.

Mówiąc w skrócie jest to samodzielne urządzenie sieciowe, spełniające role pamięci masowej. Jeśli chcemy mieć nowoczesną sieć w naszym domu to powinniśmy pomyśleć o takim rozwiązaniu. Dzięki temu będziemy mogli współdzielić spore ilości danych nie ważne czy to będą zdjęcia, muzyka czy wideo między wszystkie komputery w naszej sieci a nawet w Internecie.